Łóżko dziecięce Domek Zobacz większe

Łóżko dziecięce namiot Tipi

Nowe

Nowoczesne drewniane łóżko dziecięce w formie namiotu typu Tipi, wykonane z litego drewna sosnowego.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 7 do 21 dni

435,00 zł

  Szerokość materaca 80 cm
  Szerokość całkowita 95 cm
  Wysokość 150 cm
  Długość materaca 160 cm / 180 cm
  Długość całkowita 170 cm / 190 cm
  Rozmiar materaca 80x160 cm / 80x180 cm
  Wysokość pod łóżkiem (do ramy) 5 cm
  Rama (grubość x szerokość) 2,5 x 10 cm
  Długość barierki 100 cm

Łóżko sosnowe TIPI

Nowoczesne drewniane łóżko dla dziecka w formie namiotu typu Tipi, wykonane z litego drewna sosnowego.


Specyfikacja łóżka dziecięcego Tipi


Łóżko dostępne jest pod materac o dwóch rozmiarach:

- 80 x 160 cm

- 80 x 180 cm


Łóżko przeznaczone jest do pokoju dziecięcego, które dzięki swojej ciekawej konstrukcji, może także pełnić miejsce zabaw, a samo łóżko znajdzie pełne uznanie zarówno u dziewczynki jak i chłopca. 


Jako doświadczony producent mebli stawiamy na jakość wykonania, dlatego konstrukcja łóżka jest stabilna, solidna oraz trwała, dzięki czemu łóżko może służyć przez wiele lat. Łóżko wykonane jest z naturalnego drewna sosnowego. 


Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych podkreślających naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego. Powierzchnia łóżka jest gładka i bezpieczna dla dzieci.


Stelaż


Cena łóżka obejmuje klasyczny stelaż z drewna świerkowego składający się z 10 listew połączonych taśmą (szerokość listew 6 cm, grubość 2 cm).


Materac do łóżka dziecięcego


Opcjonalnie do łóżka można zakupić materac w dwóch wersjach:


- materac piankowy w pokrowcu (grubość materaca 9 cm)

- materac piankowy z kokosem w pokrowcu (grubość materaca 10 cm)


Szuflada pod łóżko


Do łóżka można domówić także szufladę, która może służyć za pojemnik na pościel czy też jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy.


Podstawa szuflady jest dodatkowo wzmocniona dodatkową listwą, dzięki czemu jest ona bardziej wytrzymała na obciążenie niż inne podobne szuflady dostępne na rynku.


Do wyboru są następujące cztery rozmiary szuflad sosnowych, dzięki czemu można wybrać wariant najbardziej odpowiedni do własnych potrzeb:


- szuflada 79x70x16 cm - w skład kompletu wchodzą dwie szuflady, dzięki czemu zapełniają one całą przestrzeń pod łóżkiem (dostępne tylko dla długości łóżka 180 cm),

- szuflada 138x70x16 cm - idealne rozwiązanie w przypadku jeśli przy łóżku znajduje się np. szafeczka nocna dla dziecka,

- szuflada 158x70x16 cm - jedna duża szuflada która idealnie mieści się pod całą długością łóżka w łóżku pod materac 80x160 cm,

- szuflada 178x70x16 cm - szuflada przeznaczona dla łóżka pod materac 80x180 cm, gdzie mieści się pod całą jego długość. 


Dostawa


Koszt dostawy łóżka niezależnie od wybranej kombinacji wynosi 60 zł (płatność przelewem), lub 75 zł (płatność za pobraniem).


Łóżko dziecięce Tipi pakowane jest po wcześniejszym odpowiednim zabezpieczeniu elementów w karton i dostarczany w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk.

Napisz opinię

Łóżko dziecięce namiot Tipi

Łóżko dziecięce namiot Tipi

Nowoczesne drewniane łóżko dziecięce w formie namiotu typu Tipi, wykonane z litego drewna sosnowego.

Napisz opinię

inne produkty w tej samej kategorii: