Meble dla dzieci

Podkategorie

 • Łóżka dziecięce

  Łóżka dziecięce to nieodzowny element wyposażenia w pokoju dziecięcym. Ważne jest, aby były one wytrzymałe oraz bezpieczne. Te cechy zapewniają łóżka wykonane z litego drewna sosnowego. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa swojej pociechy, w łóżkach zostały zamontowane barierki zabezpieczające, które można w dowolnym momencie zdemontować.
  Szeroki wybór kolorystyki, od łóżek w naturalnej sośnie po łóżka dziecięce w kolorze białym sprawia, że znajdą one zastosowanie zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych pokojach dziecięcych chłopca jak i dziewczynki.

  Każde łóżko dziecięce można dodatkowo rozszerzyć o materac oraz wysuwaną szufladę pod łóżko dostępną w trzech rozmiarach, kompletując cały zestaw do pokoju dziecięcego. 

 • Pokój dziecięcy
 • Stoliki i krzesełka dziecięce

  Stolik dziecięcy z krzesełkiem jest idealnym uzupełnieniem dziecięcego pokoju. Może on służyć jako pierwsze biurko, miejsce gdzie będą powstawać pierwsze plastyczne prace dziecka. W ofercie posiadamy dwa rozmiary stolika dziecięcego: stolik kwadratowy 50x50 cm oraz stolik prostokątny 45x75 cm. Zestaw dziecięcy wykonany jest z litego drewna sosnowego, krzesełka są dostarczane w całości już zmontowane, do stolika należy przykręcić nóżki. Szeroki wybór kolorystyki gwarantuje znalezienie odpowiedniego koloru do pokoju swojej pociechy.