Biało - sosnowy stolik dziecięcy + krzesełka sosnowe dziecięce
search
  • Biało - sosnowy stolik dziecięcy + krzesełka sosnowe dziecięce

Biało - sosnowy stolik dziecięcy + krzesełka sosnowe dziecięce

349,00 PLN
Brutto
ZD3

Stolik sosnowy z krzesełkami sosnowymi dla dzieci wykonany w całości z litego drewna sosnowego w kolorze białym z siedziskami i blatem w kolorze naturalnej sosny.

Kolor: biało - sosnowy
Stolik: 50 x 50 cm
Krzesełka: 2 krzesełka
Ilość
Produkt niedostępny

Zestaw dziecięcy: stolik prostokątny lub kwadratowy z krzesełkami sosnowymi dziecięcymi w kolorze białym  z siedziskami i blatem w kolorze naturalnej sosny.


Stolik dziecięcy dostępny w dwóch rozmiarach z krzesełkami sosnowymi dziecięcymi wykonany z litego drewna sosnowego w połączeniu dwóch kolorów: bezbarwnego oraz białego. 


Jak wszystkie nasze meble, zestaw ten jest bardzo solidnie wykonany z uwzględnieniem na detale, dzięki czemu jest trwały i może służyć przez wiele lat. 


Po połączeniu dwóch kolorów - bezbarwnego, dzięki któremu widzimy strukturę drewna oraz białego otrzymujemy nowoczesny zestaw dziecięcy pasujący do każdego pokoju dziecięcego. 


Specyfikacja krzesełka


- wymiary siedziska: 26 x 29 cm

- wysokość do siedziska: 29,5 cm

- wysokość całkowita krzesła: 57 cm


Specyfikacja stolika


- dostępne wymiary: 50 x 50 cm lub 45 x 75 cm

- wysokość: 47 cm


Jakość wykonania


Zestaw robiony jest ręcznie, tak więc dopuszczalne są minimalne odstępstwa od podanych wymiarów +/- 2 cm.


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby stolik jak i krzesełka były praktycznie pozbawione wszelakich sęków.


Blat stolika oraz siedziska krzesełek są pomalowane lakierem bezbarwnym półmatowym, natomiast pozostałe elementy pokryte są białą farbą strukturalną.


Wysyłka


Krzesełka wysyłane sa w całości już zmontowane. Stolik jest przeznaczony do montażu - należy przykręcić nogi do stelaża znajdującego się pod blatem. 

Komentarze (0)