Taboret bukowy hoker TOMAR 80 cm
search
  • Taboret bukowy hoker TOMAR 80 cm

Taboret bukowy hoker TOMAR 80 cm

115,00 PLN
Brutto
TOMAR80

Wysoki taboret bukowy hoker Tomar 80 cm wykonany z litego drewna bukowego.

Kolor: bukowy
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka do 21 dni roboczych

Taboret bukowy Tomar 80 cm

Taboret bukowy hoker TOMAR wykonany z litego drewna bukowego.


Jako doświadczony producent stawiamy na jakość wykonania naszych mebli. Wykorzystując do produkcji najwyższej jakości drewna i sposobu wykonania, taboret bukowy jest solidny oraz trwały wykonany z największą dbałością o detale, dzięki czemu może służyć przez wiele lat ciesząc swoim wyglądem jak i trwałością zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i ośrodkach wypoczynkowych.

Taboret bukowy TOMAR 80 cm - specyfikacja


Taboret bukowy w wersji hoker jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń barowych czy też kuchni w której znajduje się wyższa lada lub tzw. 'wyspa'.


Wymiary siedziska taboretu (średnica): 30 cm


Wysokość taboretu: 80 cm

Jakość wykonania


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby taboret był praktycznie pozbawiony wszelakich sęków.


W standardzie nasze meble pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna.


Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia taboretu na jeden z trzech dostępnych kolorów:


- ciemny orzech (wenge)

- olcha

- dąb


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, taboret znajdzie zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach czy też w innych pomieszczeniach. 

Wysyłka

Taboret bukowy Tomar pakowany jest w całości do specjalnych kartonów i w pełni zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami dostarczany firmą kurierską DPD do klienta.

Specyfikacja

Szerokość
30 cm
Wysokość
80 cm
Głębokość
30 cm
Komentarze (0)