Komoda sosnowa RTV 08 142x60x42 cm
search
  • Komoda sosnowa RTV 08 142x60x42 cm

Komoda sosnowa RTV 08 142x60x42 cm

1 145,00 PLN
Brutto
RTV08

Praktyczna komoda - szafka RTV wykonana z litego drewna sosnowego. Wyposażona w dwie szafki oraz dwie szuflady pośrodku.

Uchwyt: Classic
Kolor: sosna
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka od 7 do 21 dni roboczych

Komoda sosnowa RTV 08
Praktyczna komoda - szafka RTV wykonana z litego drewna sosnowego. Wyposażona w dwie szafki oraz dwie szuflady pośrodku.


Komoda RTV o wysokości 60 cm jest wyposażona w dwie szafki po obu stronach mebla oraz dwie szuflady znajdujące się pośrodku. Nad szufladami znajduje się wnęka z wyciętym otworem na kable przeznaczona pod sprzęt elektroniczny.

Jak wszystkie nasze meble, komoda jest bardzo solidnie wykonana, dzięki czemu jest trwała i może służyć przez wiele lat.

Charakteryzują ją zaokrąglone po bokach, grube na 2 cm blaty.

Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego front komody w 99% pozbawiony jest sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach.W standardzie nasze meble sosnowe pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, ekologicznych lakierów bezbarwnych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.
Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia komody na jeden z trzech dostępnych kolorów: ciemny orzech, olcha lub dąb.


Klasyczne, okrągłe gałki z drewna można również zastąpić mosiężnymi uchwytami.


Dzięki tym możliwościom, komoda znajdzie swoje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i bardziej wymagających wnętrzach.


ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY I UCHWYTY MEBLI


Wszystkie komody pakowane są w kartony i dostarczane w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk.

Specyfikacja

Szerokość
142 cm
Wysokość
60 cm
Głębokość
42 cm
Liczba drzwi
2
Liczba szuflad
2
Liczba półek
1
Kolekcja
Antras
Komentarze (0)