Komoda sosnowa K03 85x76x42 cm
search
  • Komoda sosnowa K03 85x76x42 cm
  • Komoda K03

Komoda sosnowa K03 85x76x42 cm

825,00 PLN
Brutto
K03

Klasyczna komoda sosnowa z litego drewna sosnowego. 4 szuflady + drzwiczki.

Uchwyt: Classic
Kolor: sosna
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka od 7 do 21 dni roboczych

Komoda sosnowa K03

Klasyczna drewniana komoda sosnowa z czterema małymi szufladami i drzwiami, wykonana z litego drewna sosnowego.


Komoda sosnowa K03 jak wszystkie nasze meble sosnowe jest bardzo solidnie wykonana, dzięki czemu może służyć z powodzeniem przez wiele lat ciesząc swoim wyglądem jak i solidnością jej użytkowników.

Komoda sosnowa K03 - specyfikacja


Charakteryzują ją zaokrąglone, grube na 2,5 cm blaty o specyficznym wykończeniu w kształcie lekkiego łuku, uwypuklającego się do przodu mebla, co nadaje jej subtelnego wyrazu.

Komoda sosnowa K03 składa się z czterech szuflad po lewej stronie zamontowanych na wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych.

Po prawej stronie znajdują się drzwiczki na mocnych zawiasach kubełkowych. Za drzwiami, na środku zamontowana jest półka sosnowa o grubości 2 cm wytrzymująca duże obciążenie.

Wymiary komody:

- szerokość: 85 cm

- wysokość: 76 cm

- głębokość: 42 cm

Wymiary liczone są od najbardziej zewnętrznych elementów komody. 

Istnieje możliwość zamiany okrągłych nóżek na kwadratowe (w takim wypadku prosimy o umieszczenie informacji podczas składania zamówienia).


Jakość wykonania


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd mebla, dlatego fronty naszych komód w 99% pozbawione są sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach, na niewidocznych częściach mebla.

Produkcja z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna, wykonywana pod okiem doświadczonych pracowników gwarantuje wysoką jakość i trwałość naszych mebli sosnowych.

W standardzie nasze meble sosnowe pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, ekologicznych lakierów bezbarwnych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego. Stosowany lakier spełnia surowe wymogi normy EN 71-3 (oznacza to możliwość stosowania lakieru na meble dziecięce). 


Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia (zobacz dostępne kolory i uchwyty mebli) komody sosnowej na jeden z czterech dostępnych kolorów:


- ciemny orzech (wenge)

- olcha

- dąb

- szary


Klasyczne, okrągłe gałki z drewna można również zastąpić mosiężnymi uchwytami.


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, komoda może pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.


Wysyłka


Komoda sosnowa K03 wysyłana jest na palecie w całości już zmontowana. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu mebla do wysyłki, wyeliminowane jest ryzyko ewentualnego uszkodzenia przesyłki podczas dostawy. 

Specyfikacja

Szerokość
85 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
42 cm
Liczba drzwi
1
Liczba szuflad
4
Liczba półek
1
Kolekcja
Classic
Komentarze (1)
Średnia ocena