Szafka nocna bukowa SNB01
search
  • Szafka nocna bukowa SNB01

Szafka nocna bukowa SNB01

415,00 PLN
Brutto
SNB01

Klasyczna szafka nocna bukowa wyposażona w dwie szuflady.

Kolor: bukowy
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka do 14 dni roboczych

Szafka nocna bukowa SB01

Klasyczna szafka nocna wykonana z litego drewna bukowego wyposażona w dwie szuflady.


Szafka bukowa składa się z dwóch szuflad, które są na metalowych prowadnicach rolkowych oraz wnęki nad nimi, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń.


Jak wszystkie nasze meble, szafka nocna jest bardzo solidnie wykonana, dzięki czemu jest trwała i może służyć przez wiele lat. 


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego front mebla a także i szuflad w 99% pozbawione są sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach, na niewidocznych częściach mebla.


W standardzie nasze meble pokrywamy podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna bukowego.

Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia szafki na jeden z trzech dodatkowych dostępnych kolorów: ciemny orzech, olcha lub dąb, dzięki czemu, szafka nocna może pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Szafki przed wysłaniem są skręcane i wysyłane przez nas w całości. Na życzenie możemy wysłać w paczkach, wtedy prosimy o stosowną informację podczas składania zamówienia. 

Specyfikacja

Szerokość
42 cm
Wysokość
55 cm
Głębokość
35 cm
Liczba szuflad
2
Lustro
nie
Komentarze (0)