Drewniane duże biurko sosnowe z szufladami i drzwiczkami.
search
  • Drewniane duże biurko sosnowe z szufladami i drzwiczkami.
  • Biurko sosnowe B04

Biurko sosnowe B04_55

1 095,00 PLN
Brutto
B04_55

Klasyczne drewniane biurko z blatem o głębokości 55 cm wyposażone w trzy pojemne szuflady oraz szafkę z litego drewna sosnowego.

Uchwyt: Classic
Kolor: sosna
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka do 5 dni roboczych

Biurko sosnowe B04_55

Klasyczne drewniane biurko z głębszym blatem wyposażone w trzy pojemne szuflady oraz szafkę wykonane z litego drewna sosnowego.


Biurko sosnowe B04_55, jak wszystkie nasze meble sosnowe jest bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu może służyć z powodzeniem przez wiele lat ciesząc swoim wyglądem jak i solidnością jej użytkowników.

Biurko sosnowe B04_55 - specyfikacja


Biurko jest zmodyfikowaną wersją klasycznego biurka sosnowego B04 - jest ono wyposażone w blat o głębokości 55 cm.

Grubość blatu na biurku wynosi 2 cm i ma delikatnie zaokrąglone ranty.

Biurko sosnowe B04_55 wyposażone jest w trzy praktyczne pojemne szuflady po lewej stronie zamontowane na wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych.

Po prawej stronie znajdują się drzwiczki na mocnych zawiasach kubełkowych. Za drzwiczkami, na środku zamontowana jest jedna półka.  

Wymiary biurka:

- szerokość: 136 cm

- wysokość: 75 cm

- głębokość: 55 cm


Jakość wykonania


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego fronty naszych biurek w 99% pozbawione są sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach, na niewidocznych częściach mebla.

Produkcja z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna, wykonywana pod okiem doświadczonych pracowników gwarantuje wysoką jakość i trwałość naszych mebli sosnowych.

W standardzie nasze meble sosnowe pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, ekologicznych lakierów bezbarwnych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego. Stosowany lakier spełnia surowe wymogi normy EN 71-3 (oznacza to możliwość stosowania lakieru na meble dziecięce). 


Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia (zobacz dostępne kolory i uchwyty mebli) biurka na jeden z trzech dostępnych kolorów:


- ciemny orzech (wenge)

- olcha

- dąb


Klasyczne, okrągłe gałki z drewna można również zastąpić mosiężnymi uchwytami.


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, biurko może pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.


Wysyłka


Wszystkie biurka pakowane są w kartony i dostarczane w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk do składania biurka. 

Specyfikacja

Szerokość
136 cm
Wysokość
75 cm
Głębokość
55 cm
Liczba szuflad
3
Drzwiczki
1
Komentarze (0)