Drewniane biurko sosnowe z szufladami i dużym blatem.
search
  • Drewniane biurko sosnowe z szufladami i dużym blatem.
  • Biurko sosnowe B01

Biurko sosnowe B01_55

795,00 PLN
Brutto
B01_55

Klasyczne drewniane biurko sosnowe z blatem o głębokości 55 cm wyposażone w cztery szuflady po prawej stronie wykonane z litego drewna sosnowego.

Uchwyt: Classic
Kolor: sosna
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka do 14 dni roboczych

Biurko sosnowe B01_55

Klasyczne drewniane biurko z głębszym blatem wyposażone w cztery szuflady po prawej stronie wykonane z litego drewna sosnowego.


Biurko sosnowe z szufladami B01_55, tak jak wszystkie nasze meble sosnowe jest wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu może służyć z powodzeniem przez wiele lat ciesząc swoim wyglądem jak i solidnością jej użytkowników.

Biurko sosnowe B01_55 - specyfikacja


Biurko sosnowe B01_55 jest zmodyfikowaną wersją klasycznego biurka sosnowego B01 - posiada blat o głębokości 55 cm (standardowa wersja ma 48 cm). 

Grubość blatu na biurku wynosi 2 cm i ma delikatnie zaokrąglone ranty.

Drewniane biurko B01_55 wyposażone jest w cztery praktyczne szuflady po prawej stronie, zamontowane na wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych.

Wymiary biurka:

- szerokość: 100 cm

- wysokość: 75 cm

- głębokość: 55 cm


Jakość wykonania


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego fronty naszych biurek w 99% pozbawione są sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach, na niewidocznych częściach mebla.

Produkcja z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna, wykonywana pod okiem doświadczonych pracowników gwarantuje wysoką jakość i trwałość naszych mebli sosnowych.

W standardzie nasze meble sosnowe pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, ekologicznych lakierów bezbarwnych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego. Stosowany lakier spełnia surowe wymogi normy EN 71-3 (oznacza to możliwość stosowania lakieru na meble dziecięce). 


Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia (zobacz dostępne kolory i uchwyty mebli) biurka na jeden z trzech dostępnych kolorów:


- ciemny orzech (wenge)

- olcha

- dąb


Klasyczne, okrągłe gałki z drewna można również zastąpić mosiężnymi uchwytami.


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, drewniane biurko może pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.


Wysyłka


Wszystkie biurka sosnowe pakowane są w kartony i dostarczane w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk do składania biurka. 

Specyfikacja

Szerokość
100 cm
Wysokość
75 cm
Głębokość
55 cm
Liczba szuflad
4
Liczba drzwiczek
0
Komentarze (0)