• Nowość
Łóżko dziecięce namiot Tipi Max
search
  • Łóżko dziecięce namiot Tipi Max

Łóżko dziecięce namiot Tipi Max

515,00 PLN
Brutto
Tipi

Nowoczesne drewniane łóżko dziecięce w formie namiotu w podwyższonej wersji z barierkami zabezpieczającymi, wykonane z litego drewna sosnowego.

Kolor: sosna
Rozmiar łóżka: 160 cm / 80 cm
Materac: bez materaca
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka w 7 do 21 dni roboczych

Łóżko sosnowe Tipi Max

Nowoczesne drewniane łóżko dla dziecka w formie namiotu w podwyższonej wersji z barierkami zabezpieczającymi, wykonane z litego drewna sosnowego.


Specyfikacja łóżka dziecięcego Tipi Max


Łóżko dostępne jest pod materac o dwóch rozmiarach:

- 80 x 160 cm

- 80 x 180 cm


Łóżko przeznaczone jest do pokoju dziecięcego, które dzięki swojej ciekawej konstrukcji, może także pełnić miejsce zabaw, a samo łóżko znajdzie pełne uznanie zarówno u dziewczynki jak i chłopca. 

Mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka, wokół łóżka znajduje się barierka zabezpieczająca. Barierka w miejscu wolnej przestrzeni do wejścia do łóżka, ma 82 cm długości.

Wysokość łóżka od podłogi do ramy wynosi 19 cm. 


Jako doświadczony producent mebli stawiamy na jakość wykonania, dlatego konstrukcja łóżka jest stabilna, solidna oraz trwała, dzięki czemu łóżko może służyć przez wiele lat. Łóżko wykonane jest z naturalnego drewna sosnowego. 


Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych podkreślających naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego. Powierzchnia łóżka jest gładka i bezpieczna dla dzieci.


Stelaż


Cena łóżka obejmuje klasyczny stelaż z drewna świerkowego składający się z 10 listew połączonych taśmą (szerokość listew 6 cm, grubość 2 cm).


Materac do łóżka dziecięcego


Opcjonalnie do łóżka można zakupić materac w dwóch wersjach:


- materac piankowy w pokrowcu (grubość materaca 9 cm)

- materac piankowy z kokosem w pokrowcu (grubość materaca 10 cm)


Dostawa


Koszt dostawy łóżka niezależnie od wybranej kombinacji wynosi 60 zł (płatność przelewem), lub 75 zł (płatność za pobraniem).


Łóżko dziecięce Tipi pakowane jest po wcześniejszym odpowiednim zabezpieczeniu elementów w karton i dostarczany w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk.

Specyfikacja

Szerokość materaca
80 cm
Szerokość całkowita
95 cm
Wysokość
150 cm
Długość materaca
160 cm / 180 cm
Długość całkowita
170 cm / 190 cm
Rozmiar materaca
80x160 cm / 80x180 cm
Wysokość pod łóżkiem (do ramy)
5 cm
Rama (grubość x szerokość)
2,5 x 10 cm
Długość barierki
100 cm
Komentarze (0)