Krzesło sosnowe zydel OCZKA - komplet Zobacz większe

Krzesło sosnowe zydel OCZKA - komplet

Nowe

Komplet Klasycznych krzeseł sosnowych OCZKA typu zydel w stylu regionalnym, góralskim wykonane z litego drewna sosnowego.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 7 do 24 dni

290,00 zł

    Szerokość 45 cm
    Wysokość 85 cm
    Głębokość 35 cm

Krzesło sosnowe OCZKA - komplet

Komplet klasycznych krzeseł sosnowych OCZKA w stylu regionalnym, góralskim wykonane z litego drewna sosnowego.


Jak wszystkie nasze meble, krzesła są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu są one trwałe i mogą służyć przez wiele lat.


Krzesła charakteryzuje oparcie typu zydel z trzema otworami w stylu góralskim, a także zaokrąglone po bokach siedlisko, co nadaje mu subtelnego, delikatnego wyrazu.


Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby nasze krzesła były praktycznie pozbawione wszelakich sęków.


W standardzie nasze meble sosnowe pokryte są podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, ekologicznych lakierów bezbarwnych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.


Opcjonalnie istnieje możliwość barwienia krzeseł na jeden z czterech dostępnych kolorów: ciemny orzech, olcha, dąb lub szary.


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, krzesła znajdzie zastosowanie w klasycznych kuchniach i jadalniach, a także w obiektach urządzonych w stylu góralskim oraz regionalnym.


Klasyczny styl. Lite drewno sosnowe. Solidne, mocne.


Sposób składania zamówienia


W przypadku chęci złożenia zamówienia na jeden komplet, tj. 2 krzesła należy wybrać opcję "Ilość: 1". W sytuacji, kiedy chcemy np. zamówić 3 krzesła, należy złożyć zamówienie na 1 komplet ("ilość:1") na tej karcie produktu oraz 1 sztukę na karcie produktu krzesła pojedynczego znajdującego się w zakladce akcesoria.


Wysyłka


- każda 1 komplet krzeseł to koszt 30 zł lub 45 zł przy płatności za pobraniem

- 1 komplet krzeseł + 1 pojedyncze krzesło to koszt 60 zł lub 75 zł przy płatności za pobraniem


ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY


Krzesła pakowane są w całości do  specjalnych kartonów i w pełni zabezpieczone przed uszkodzeniami dostarczane.

Napisz opinię

Krzesło sosnowe zydel OCZKA - komplet

Krzesło sosnowe zydel OCZKA - komplet

Komplet Klasycznych krzeseł sosnowych OCZKA typu zydel w stylu regionalnym, góralskim wykonane z litego drewna sosnowego.

Napisz opinię

inne produkty w tej samej kategorii: