Białe biurko sosnowe B02_55
search
  • Białe biurko sosnowe B02_55
  • Białe biurko sosnowe B02_55
  • Biurko sosnowe B02

Białe biurko sosnowe B02_55

1 045,00 PLN
Brutto
B02_55_BIAŁE

Klasyczne drewniane białe biurko z blatem o głębokości 55 cm wyposażone w szufladę oraz szafkę po prawej stronie wykonane z litego drewna sosnowego.

Uchwyt: Classic
Kolor: biały
Ilość
Produkt dostępny local_shipping Wysyłka od 7 do 14 dni roboczych

Białe biurko sosnowe B02_55

Klasyczne drewniane białe biurko z głębszym blatem wyposażone w jedną szufladę oraz drzwiczki po prawej stronie wykonane z litego drewna sosnowego.

Jako doświadczony producent, stawiamy na jakość i staranność wykonania mebli, dlatego konstrukcja biurka sosnowego jest solidna i trwała. Dzięki temu nasze biurko może służyć z powodzeniem przez wiele lat w gabinecie czy też w pokoju/sypialni, ciesząc swoją jakością i wyglądem użytkowników.

Biurko sosnowe B02_55 - specyfikacja


Biurko sosnowe B02_55 jest zmodyfikowaną wersją klasycznego biurka sosnowego B01 - posiada blat o głębokości 55 cm (standardowa wersja ma 48 cm). 

Grubość blatu na biurku wynosi 2 cm i ma delikatnie zaokrąglone ranty.

Drewniane biurko B02_55 wyposażone jest w jedną szufladę oraz drzwiczki po prawej stronie + półka na środku.

Szuflada zamontowana jest na wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych. Drzwiczki natomiast osadzone są na mocnych zawiasach kubełkowych.

Wymiary biurka:

- szerokość: 100 cm

- wysokość: 75 cm

- głębokość: 55 cm


Jakość wykonania


Biurko sosnowe B02_55 wykończone jest podwójną warstwą ekologicznego białego lakieru, zachowując delikatnie wyczuwalną strukturę drewna sosnowego.

Szczególny nacisk kładziemy na wygląd, dlatego fronty naszych biurek sosnowych w 99% pozbawione są sęków. Dopuszczalne są jedynie małe, zdrowe sęki po bokach, na niewidocznych częściach mebla.

Produkcja z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna, wykonywana pod okiem doświadczonych pracowników gwarantuje wysoką jakość i trwałość naszych mebli sosnowych.


Klasyczne, okrągłe gałki z drewna można również zastąpić mosiężnymi uchwytami.


Dzięki tym możliwościom modyfikacji, drewniane biurko może pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.


Wysyłka


Wszystkie biurka sosnowe pakowane są w kartony i dostarczane w elementach przeznaczonych do łatwego, samodzielnego montażu. Do zestawu dołączone są odpowiednie śruby oraz kluczyk do składania biurka. 

Specyfikacja

Szerokość
100 cm
Wysokość
75 cm
Głębokość
55 cm
Liczba szuflad
1
Drzwiczki
1
Komentarze (0)